Časté dotazy

1.Co je to responzivní design?

Responzivní design je návrh a stylování webu optimalizované pro všechny druhy zařízení (stolní počítač, notebook, telefon, tablet atd.). Stránka má v každém rozlišení jiné rozmístění prvků. Nejedná se o další verzi stránek, je to stále stejný web. Zůstává stejná adresa, stejný obsah i grafika.

2.Jak dlouho trvá výroba e-shopu?

Výroba e-shopu od návrhu grafiky po předání funkčního webu na testovací adrese trvá zpravidla 3 týdny.

Časově nejnáročnějším krokem bývá tvorba obsahu a plnění e-shopu produkty, a to už záleží na vás. V rámci spolupráce dokážeme poskytnout službu našeho copywritera, který pomůže s obsahem. Produkty je možné importovat. U eshopů se také často řeší propojení s učetním systémem

Realizujeme základní řešení od 29 900 Kč, ale i individuální řešení s rozpočtem nad 500 000 Kč. Doba realizace opravdu záleží na rozsahu prací a konkrétním zadání.

3.Jak dlouho trvá výroba webu?

Výroba webových stránek od návrhu grafiky po předání funkčního webu na testovací adrese trvá zpravidla 7 dní. Časově nejnáročnějším krokem bývá tvorba obsahu, která je na klientovi. V rámci spolupráce dokážeme poskytnout službu našeho copywritera.

V případě, že máte obsah webu připravený, nebo pokud použijeme obsah z původních stránek, můžeme váš nový responzivní web spustit do 7 dnů.

4.Jak probíhá výroba e-shopu?

1. Kontakt

Kontaktujte našeho konzultanta Honzu Jelínka.

2. Konzultace

Proberete spolu zejména:

  • co od eshopu očekáváte
  • specifikaci produktů
  • strukturu obsahových stránek
  • vaši přestavu o designu
  • konfiguraci požadovaných modulů
  • případné propojení s účetním systémem

3. Návrh

Na základě konzultace vám zašleme návrh řešení vašeho e-shopu. Na náhledu uvidíte grafiku dle vaší firemní identity a rozmístění prvků.

4. Realizace

Když vám návrh bude vyhovovat a schválíte ho, pustíme se do jeho výroby.

5. Předání

Předáme vám přístupové údaje do publikačního systému EasyWeb, díky kterému můžete eshop plnohodnotně ovládat.

5.Jak probíhá výroba webových stránek?

1. Konzultace

Kontaktujte našeho konzultanta Honzu Jelínka. Probere s vámi, co od webu očekáváte.

Na co se vás bude ptát?

  • jaký je váš produkt / služba
  • kdo jsou vaši zákazníci
  • jaká je oblast vaší působnosti
  • jakou máte představu o designu

2. Návrh

Na základě vašich požadavků vám doporučí ideální řešení. Vybere vhodnou šablonu, zamyslí se nad rozmístěním prvků a zašle vám náhled ke schválení.

3. Realizace

Pokud vám návrh vyhovuje, začneme s tvorbou webu, který spustíme na testovací doméně.

4. Předání

Předáme vám přístupové údaje do publikačního systému EasyWeb, díky kterému můžete váš nový web plnohodnotně ovládat.

6.Můžete mi nastavit PPC kampaně?

Jasně, v případě zájmu se vám naši markeťáci postarají o reklamu jak na Seznamu (Sklik, Firmy, Zboží), tak na Googlu (Adwords, Youtube, Nákupy).

Pro správné nastavení kampaní je vždy potřeba osobní schůzka, abychom správně pochopili cílovou skupinu a výhody vašeho produktu. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci.

7.Můžete mi pomoci se SEO?

Správné nastavení webu pro dobrou dohledatelnost zdaleka nestačí. Veškeré onpage faktory je možné nastavit v publikačním systému EasyWeb.

Opravdové SEO je však dlouhodobý proces. Spočívá ve strategické tvorbě obsahu, budování odkazového portfolia, zapojení sociálních sítí a dalších aktivitách, se kterými se začíná zpravidla po spuštění webu. Máte-li zájem o konzultaci, tak nás kontaktujte.

8.Pomůžete mi s Facebookem?

V našem marketingovém oddělení máme specialisty i na sociální sítě. Můžeme vám pomoci se založením FB stránky, zaškolením vašich zaměstnanců, s tvorbou postů i se správou placené reklamy na Facebooku. Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku.

Pošlete nám nezávaznou poptávku
Kontaktujte nás