Responzivní weby a e-shopy

  • Za 7 dní
  • Zvyšují návštěvnost
  • Vypadají skvěle v mobilu, tabletu i PC
RESPONZIVNÍ WEB
Skvělá zpráva, ukazujete konkurenci záda.
Váš web se dobře zobrazuje v mobilech, tabletech i počítačích a vyhovuje Googlu.
vs.
NERESPONZIVNÍ WEB
Váš web je v mobilech i tabletech nepřehledný a nevyhovuje Googlu.
To by mohlo ohrozit vaše online podnikání. Čtěte dál a dozvíte se, jak tento problém vyřešit.
Co je responzivní web a proč ho mít?
Responzivní web se automaticky přizpůsobí velikosti displeje, na kterém si ho prohlížíte. Ať už si váš web bude navštěvník prohlížet v mobilu, tabletu, počítači nebo jiném zařízení, bude se na něm snadno pohybovat. Výsledkem tohoto řešení jsou spokojení zákazníci a lepší výkon webu.

Responzivní weby

Kvalitní web dokážete intuitivně ovládat v mobilu, tabletu i počítači. Dobře se v něm čtou informace, na pár kliků najdete, co hledáte, a plnohodnotná grafika ve vás vzbudí důvěru. Takový web vám uděláme do 7 dní. Grafika bude podle vašich představ a celý web budete moci snadno spravovat v publikačním systému.

naše realizace  chci responzivní web

Responzivní e-shopy

Vytvoříme vám responzivní e-shop, který splňuje požadavky Googlu i těch nejnáročnějších uživatelů. Umožní vašim klientům ukládat oblíbené položky. Originálními e-maily budete moci oslovovat registrované zákazníky. Propojíme e-shop s platební bránou. A to jsou jen některé funkce, které budete mít k dispozici pro růst vašich tržeb.

naše realizace  chci responzivní eshop
Naše realizace
Moc Vám děkuji za pěkně provedenou práci. S úpravou stránek jsem velmi spokojený.
Jan Vrba
Zašlete nám nezávaznou poptávku.
Kontaktujte nás

Blog

07.08.2015
Připravili jsme pro vás přehlednou infografiku, která vám ukáže, jaké výhody přináší responzivní web nebo e-shop. Jste ještě na vážkách, zda zvolit responzivní řešení? Zvažte, jestli vám těchto šest výhod pomůže ve vašem podnikání. My totiž věříme, že ano.  
více