Co je responzivní web a proč ho mít?

Responzivní proto, že se přizpůsobí každému displeji. Ať už si váš web bude navštěvník prohlížet na mobilu, tabletu, počítači nebo jiném zařízení, bude pro něho web vždy přehledný a jednoduchý na obsluhu. Nemusíte tedy pro mobilní telefony vytvářet speciální mobilní verzi webu. Postačí vám jeden web na vše.

Piktogram1

VYŠŠÍ POZICE V PŘIROZENÉM VYHLEDÁVÁNÍ

Společnost Google začala ve vyhledávání penalizovat weby, které nejsou přizpůsobeny mobilním zařízením. S našim rešením se vás tento postih týkat nebude.

Piktogram 3

NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ

Pro každého z vás bude tato výhoda jednou z nejzásadnějších. Díky responzivnímu webu zareagujete rychleji nez vaši konkurenti a pojístíte si první pozice ve vyhledávání z mobilů a tabletů.

Piktogram 2

POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ Z MOBILŮ A TABLETŮ ROSTE

U více než 1 000 spuštěných webových stránek pozorujeme postupný nárůst návštěvnosti z mobilů a tabletů.

Piktogram 4

VYŠŠÍ VÝKONNOST VAŠEHO WEBU

Responzivní design je krokem ke zvýšení výkonnosti vašeho webu nebo e-shopu. Vede totiž ke spokojenosti návštěvníků. A ze spokojených návštěvníků se stávají utrácející zákazníci.

Piktogram 5

ŘEŠENÍ WEBU DO BUDOUCNA

Díky responzivnímu řešení se nemusíte bát, že s příchodem nových zařízení budete muset vytvářet nový web.

Všechny tyto důvody nás vedly k tomu, abychom pro vás připravili vlastní dostupné řešení. Přečtěte si více o výhodách našich responzivních webů a responzivních e-shopů, nebo si s námi domluvte konzultaci přes nezávaznou poptávku níže.

Pošlete nám nezávaznou poptávku
Kontaktujte nás